Два новозбудованих українських військових катера зайшли до Одеси
Малі броньовані судна збудували на заводі "Кузня на Рибальському"
- Одеса
-
9 вересня 2017 14:03

Сьогодні, 9 вересня, до Одеси прибули два малі броньовані артилерійські катери, збудовані для Військово-морських сил ЗСУ. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-центр Командування ВМС ЗСУ.
За інформацією командира бригади надводних кораблів капітана 2 рангу Дмитра Глухова, плавання відбулось згідно графіку, виходу з ладу вузлів і механізмів не сталося, поставлені завдання виконані.
Значимою подією в історії флоту назвав прихід катерів перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов: "Цієї осені ми чекаємо на прибуття до місця постійного базування ще двох нових катерів, яким належить пройти державні випробування з подальшим включенням до складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Нові катери біля наших причалів – це свідчення успішної реалізації Державної програми розвитку Збройних Сил України".
Depo.Одеса писав, що у 2016 році до складу ВМС ЗС України були включені і малі броньовані артилерійські катери "Аккерман" і "Бердянськ".
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:01Російські дрони вночі пошкодили СТО та будинки в Одесі
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 08:20Окупанти вдарили по Одесі, постраждали четверо людей
- 09:10Завдяки ініціативі голови Одеської ОВА Кіпера бюджет щомісяця отримує 60 мільярдів, - експерт
- 14:24 Цієї ночі по Україні рашисти запустили аж 472 дронів
- 08:45Внаслідок масованої атаки дронів на Одещині зруйновано відділення Нової пошти ФОТО
- 08:21 В ніч на 30 травня Україну атакували 90 безпілотників та дві балістичні ракети
- 11:38Посадовець міграційної служби Одеської області вніс у декларацію недостовірні дані на понад 83 млн грн
- 10:54В Одесі 11-річний хлопець виліз на дах вагона: Від потужного розряду струму його відкинуло під потяг ФОТО
- 21:17Військове командування регіону зупинило рішення Одеської міськради, яке руйнувало інклюзивний пляж "Безмеж-Калетон"
- 21:11Заробіток в $80 тис. в місяць: Правоохоронець на Одещині організував "канал" втечі ухилянтів (ФОТО)
- 15:11Барбекю на природі: ідеї для смачних страв на грилі Актуально
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 21:21З Одеси до США намагалися відправити "раритетного" Шевченка (ФОТО) ФОТО
- 09:21Масована атака на Одещину: Ворожі безпілотники наробили лиха у двох районах ФОТО
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 10:20Окупанти вергове здійснили масовану атаку безпілотниками по Одесі (ФОТО) ФОТО
- 12:50Окупанти знову атакували припортову інфраструктуру Одещини