"Дуже переживаю за нашу державу", – Стерненко надіслав другий лист з Одеського СІЗО
Незаконно ув'язнений активіст з Одеси Сергій Стерненко надіслав другий лист з утримання, яке він відбуває в Одеському слідчому ізоляторі
- Одеса
-
26 лютого 2021 11:00

Про це повідомляє Depo.Одеса.
Адвокату Сергія вдалось його відвідати у СІЗО. Він передав вітання і подяку усім за акції, які пройшли у багатьох містах країни 23 лютого. Стерненко вже вдруге передав лист з утримання. Зокрема, він звернувся до Президента України, з закликом припинити штовхати країну у прірву.
"У мене немає симпатій до вас, але я дуже переживаю за нашу державу. Якщо ви не виженете чортів, вони знищать і вас", – звертається Сергій Стерненко до Володимира Зеленського.
Окрім цього, активіст виразив повагу екскерівнику групи експертів Офісу Президента Сергію Кошману. Останній на днях добровільно пішов з посади через вирок Стерненку.
Окремо Сергій звернувся до прихильників та співгромадян, котрі підтримують його та виходять на численні протести. Він висловив їм свою повагу та закликав не спинятись й продовжувати боротьбу.
"Ми є, нас багато. І ми готові захищати свої права. Тому не спиняйтесь", – пише Сергій.
Окремо лист від Сергія Стерненка озвучила журналістка Яніна Соколова.
Нагадаємо, 23 лютого, Приморський районний суд міста Одеси визнав Стерненка винним у викраденні людини. Його засудили до 7 років 3 місяців в'язниці з конфіскацією половини майна.
Сам же Стерненко анонсував численні мітинги на свою підтримку у різних містах України.
Головною акцією протесту став мітинг у Києві на вулиці Банковій біля Офісу президента, де під вечір 23 лютого почалися сутички із правоохоронцями. За підсумками акції протесту поліція затримала 17 протестувальників. Під вечір 23 лютого акція протесту фактично завершилася, але організатори анонсували новий мітинг у суботу 27 лютого.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:13В Одесі 13-річна агентка РФ разом з матір'ю вчинила ряд диверсій на замовлення ворога
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 08:36Внаслідок нічної атаки в Одесі загинув чоловік. Є руйнування
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 11:43В Одесі підірвали авто військового (ФОТО) ФОТО
- 21:33На Одещині чоловік кинув гранату у двір сусідки
- 15:09 росіяни атакували балістикою припортову інфраструктуру Одеси: є загиблі
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)