"Думська" заявила, що їхній бенефіцеар не пов'язаний із компанією, стосовно якої проводить обшуки НАБУ
Єдиним бенефіціаром телеканалу "Думська ТВ" є Михайло Шмушкович
- Одеса
-
20 грудня 2019 14:22
Про це йдеться у заяві від редакції на сайті "Думська", передає Depo.Одеса.
За інформацією видання, Михайло Шмушкович ніколи не був засновником ТОВ "Крок вперед", стосовно діяльності якого НАБУ проводить обшуки в Одесі. Крім того, з 2015 року він не займає ніяких посад в органах влади та місцевого самоврядування. Не є Шмушковіч і депутатом.
"Що стосується документів про передачу права власності, то їх, звичайно ж, слід шукати не на телеканалі, а там, де вони повинні бути – в управлінні майнових відносин облради, у нотаріуса, який завіряє договір, і у реєстраторів. Цілком очевидно, що і саме провадження, і сьогоднішні слідчі дії є політично мотивованими і пов'язаними, у тому числі, з позицією, яку займає наш холдинг щодо того, що відбувається в країні", – йдеться у заяві редакції.
Нагадаємо, на телеканалі "Думська" зранку велися обшуки, через що працівники не могли потрапити на свої робочі місця. Пізніше заяву з приводу обшуків зробив народний депутат Олексій Гончаренко, який вважає, що обшуки пов'язані із його проханням звільнити директора НАБУ Артема Ситника.
Згодом НАБУ зробило заяву стосовно обшуків на одеському телеканалі "Думська TV".
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 10:24Одещина під ворожим ударом: Дрони атакували чотири енергетичні об’єкти
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО