ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Довгожителі Одеси відсвяткували свої ювілеї

Іменинницям виповнилося 100 та 101 рік
Depo.
13 жовтня 2015 12:37
ФОТО: depo.ua
Довгожителі Одеси відсвяткували свої ювілеї
Довгожителі Одеси відсвяткували свої ювілеї

Минулого тижня дві довгожительки з Приморського і Малиновського районів Одеси відзначили свої знаменні ювілеї, пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста Одеси.

Перша іменинниця - одна з найстаріших мешканок Приморського району Ганна Іванівна Борткевич відсвяткувала 101 День народження 8 жовтня. До дня народження ювілярці була вручена матеріальна допомога у розмірі 3000 грн.

Ганна Іванівна Борткевич - майстер виробничого навчання при Обласному комітеті цивільної оборони . Протягом 25 років, починаючи з 1944 року , Ганна Іванівна об'їжджала райони Одеської області, де проводила заняття. У роки війни іменинниця закінчила курси крою та шиття, і потрапила на фронт в навчальну бригаду , стала молодшим техніком - лейтенантом при Уральському військовому окрузі, служила в Прибалтійському військовому окрузі, а потім була направлена ​​до Одеси, де і залишилася жити.

9 жовтня 2015 свій 100 - річний ювілей відзначила ще одна довгожителька Одеси - Данилко Віра Михайлівна.

Зі знаменною датою іменинницю привітали рідні та близькі, а також представники Малиновської райадміністрації, територіального центру соціального обслуговування та Ради ветеранів Малиновського району. До дня народження Вірі Михайлівні вручили грошову допомогу в розмірі 3000 грн. та цінні подарунки.

Віра Михайлівна Данилко народилася в місті Ржищеві, Київської області, в сім'ї заводського робітника. Батько працював на заводі литейщиком, мати була домогосподаркою. У багатодітній сім'ї було восьмеро дітей : чотири доньки і чотири сина. Всі брати Віри Михайлівни загинули на фронті під час Другої світової війни.

Віра Данилко закінчила 7 класів Ржищівської школи, а у важкому 1930 році пішла з школи, щоб почати трудову діяльність. Вся сім'я переїхала до Києва, де Віра Михайлівна і влаштувалася працювати на цукеркову фабрику кур'єром. У 1932 році вийшла заміж за офіцера Данилко Михайла Сергійовича. Народила двох синів. Потім почалася війна, і сім'я Віри Михайлівни була евакуйована в Оренбург. У 1943 році народився третій син. У 1961 році Віра Михайлівна переїхала з молодшим сином до Одеси і влаштувалася працювати в Одеський центральний аеропорт, де і пропрацювала до пенсії. Зараз Данилко Віра Михайлівна проживає спільно зі своєю правнучкою Іриною.

Більше цікавих та актуальних новин можна знайти на Depo.Одеса.