До санаторію "Лермонтовський" прийшли судові виконавці: На місці - поліція та військові

Одеські правоохоронці забезпечують публічний порядок на території санаторію " Лермонтовський"

Сьогодні вранці, 25 січня, до санаторію "Лермонтовський" прийшли судові виконавці, щоб виконати заходи по виконанню судового рішення, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на відділ комунікацій поліції області.

"Об'єкт є власністю Міністерства оборони України, тому наразі охороняється військовослужбовцями. Поліція забезпечує у встановленому законом порядку охорону публічного порядку та безпеки громадян", - йдеться у повідомленні правоохоронців.

На офіційній сторінці санаторію у Facebook повідомили, що з п'ятої ранку на територію санаторію не пускають ані персонал, ані пацієнтів, які приїхали на реабілітацію з різних куточків України. Вхідні ворота до "Лермонтовського" зранку заблоковані.

Учора пізно ввечері, 24 січня, на сторінці санаторію у соцмережі з'явилася інформація, що зранку готується чергова спроба силового захоплення території та майна Клінічного санаторію "Лермонтовський. "Попередній напад здійснювалося за допомогою "тітушок", озброєних битами, ланцюгами, ножами, вогнепальною зброєю. В оздоровниці на реабілітації знаходяться люди після інсультів і інфарктів, вагітні жінки", - йдеться у дописі.

Нагадаємо, минулого року санаторій "Лермонтовський" передали в підпорядкування Міністерству оборони. Тут збиралися відкрити Центр медичної реабілітації для військових. Через санаторій раніше довгий час конфліктували Міністерство юстиції та "Укрпрофоздравниця"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #скандал