До Ради за списками партій попередньо проходять чотири представника Одещини

В 20:00 стали відомі перші офіційні результати екзит-полів, які відображають ситуацію станом на 18:00

До Ради за списками партій попередньо пр…

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Попередньо до Верховної Ради проходять п'ять партій: "Слуга народу" перемагає із результатом 43,9%, на другому місці – "Опозиційна платформа - За життя", вона набрала 11,5%, третьою стала "Європейська солідарність" із результатом 8,9%, також в Раду потрапляють "Батьківщина" 7,6 (%) та "Голос" 6,3 (%).

За попередніми прорахунками, "Слуга народу" може отримати 126 місць у парламенті, "Опозиційна платформа – "За життя"" – 33, "Європейська солідарність" – 26, "Батьківщина" – 22 та "Голос" – 18.

Від Одещини у списку партії "Слуга народу" проходить одеситка Юлія Діденко, яка йде у партії під номером 32. Вона народилася 8 травня 1978 року, має вищу освіту, працює комерційним директором в ТОВ "Рекламне агентство "ВМЄСТЄ", безпартійнa. Під №108 йде одесит Андрій Костін, який народився 17 квiтня 1973 року. Він має вищу освіту, працює заступником голови Ради адвокатів Одеської області, безпартійний. Також проходить одесит Іван Шинкаренко, який йде у списку під №121. Він народився 1 жовтня 1986 року, має вищу освіту, працює інженером в Інституті відновлюваної енергетики Академії наук України, безпартійний.

За списками "Опозиційної платформи – "За життя"" до ради проходить чинний нардеп одесит Микола Скорик. Він народився 27 листопада 1972 року, має вищу освіту, входить до лав партії "Опозиційна платформа – "За життя"".  У списку партії він іде під 16-м номером. Більше одеситів від цієї політсили до Ради не проходять.

Від "Європейської солідарності", "Батьківщини" та "Голосу" до парламенту не проходить жоден кандидат з Одещини, який входить до списків. Хоча у великій мірі можна вважати одеситкою Соломію Бобровську, №9 у виборчому списку "Голосу". Хоча вона зараз живе у Рівному, все ж вона з квітня 2016-го по січень 2017-го була першим заступником голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі, а коли його зняли з посади, з 9 квітня 2016 року виконувала обов'язки голови облдержадміністрації. Соломія Бобровська народилася 20 грудня 1989 року, має вищу освіту, працює виконавчим директором у Громадській організації "Українська Основа", член партії "Голос".

Нагадаємо, де на Одещині найактивніше голосували виборці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook