ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До Одеси з Києва прибуде перший український військовий катер "Кентавр"

Очікується, що катер перебазується зі столиці до Одеси протягом найближчих трьох-чотирьох тижнів

Depo.
20 вересня 2018 11:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Радіо Свобода".

"Нині на катері – безпосередньо на воді – встановлюють основне і додаткове обладнання, зокрема, навігаційне, обчислювальні комплекси та системи, високоточні елементи тощо. Після цього розпочнуться швартовні і продовжаться заводські випробування. Роботу механізмів та систем перевірять під час ходу катера Київським морем", – зазначив начальник Управління кораблебудування Командування Військово-морських сил капітан 1 рангу Василь Радчук. Офіцер зауважив, що перебазовувати "Кентавр" з Києва до Одеси буде його екіпаж.

Командиром першого десантно-штурмового катера "Кентавр" призначений старший лейтенант Сергій Одинець. Під час анексії Криму в 2014 році він, тоді курсант Севастопольської академії ВМС, не зрадив військовій присязі і вийшов на материкову Україну.

Після прибуття до місця базування розпочнуться державні випробування "Кентавра", за результатом яких десантно-штурмовий катер має бути прийнятий до складу ВМС України.

Нагадаємо, 14 вересня минулого року на суднобудівному заводі "Кузня на Рибальському", що у Києві, відбувся спуск на воду десантних катерів проекту 58181 "Кентавр".

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook