Директор одеської "Вікторії", в якій сталася трагічна пожежа, може покинути СІЗО

У вівторок, 14 листопада Приморський районий суд продовжив арешт Петросу Саркісяну та визначив заставу у розмірі 128 тисяч гривень

На теперішній час заставу підозрюваним внесено. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу прокуратури Одещини.

У прокуратурі зазначили, що два місяці тому судом за клопотанням прокуратури підозрюваному визначено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу. "Більш того це рішення суду першої інстанції залишено у силі апеляційним судом Одеської області під час розгляду скарги сторони захисту, враховуючи, що інкриміновані підозрюваному дії призвели до загибелі людей", - йдеться у повідомленні.

В прокуратурі стверджують, що рішення суду про визначення застави прийняте, не дивлячись на існування реальних ризиків. Серед них можливий незаконний вплив на потерпілих та свідків, інших підозрюваних, переховування від органів слідства та суду та інші ризики, передбачені чинним законодавством України.

Окрім того, таке рішення, вважають в прокуратурі, суперечить вимогам процесуального законодавства, оскільки суд його прийняв попри наявність клопотань, в яких прокуратура вимагала продовжити запобіжний захід виключно у вигляді арешту без визначення будь-якої альтернативної міри.

Прокуратура Одеської області категорично не згодна із рішенням Приморського райсуду та готує апеляційну скаргу.

Фото: Facebook/Світлана Підпала

Нагадаємо, пожежа у дитячому таборі "Вікторія" сталася в ніч з 15 на 16 вересня.

Depo.Одеса писав, що після пожежі у дитячому таборі "Вікторія" його директор Петрос Саркісян з серцевим нападом потрапив до лікарні. Звідти його було відправлено до СІЗО, оголошено про підозру.

Мер Одеси Геннадій Труханов відсторонив директора дитячого табору "Вікторія" Петроса Саркісяна від посади на час проведення розслідування.

Пізніше директорові обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу терміном у 60 діб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса