Депутати віддали землі Французького бульвару в оренду у приватні руки

Депутати міськради відмовилися знімати з порядку денного питання про передачу кількох гектарів землі в районі Французького бульвару під забудову

Сьогодні, 20 березня, під час чергової сесії Одеської міськради депутати віддали в оренду приватникам, частина з яких має в статуті будівельну діяльність, низку ділянок на Французбкому бульварі, повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Зняти питання з порядку денного запропонувала депутатка Ольга Квасницька. Але більшість депутатів проголосували проти її пропозиції..

Після тривалих дискусій депутати проголосували за передачу в оренду відвести 30 "соток" для компанії "Одесжитлоінвест" за адресою Французький бульвар, 3, під висотний житловий комплекс; 39 "соток" у Траси здоров'я - "під тіньовик" для ТОВ "Одессаінвестбуд"; 68 "соток" схилів під стадіоном - "Динамо" ТОВ "Варда плюс" за адресою Французький бульвар 1/5, 42 "сотки" землі на території Одеського заводу шампанських вин за адресою Французький бульвар, 36/1, 36/2 і 36/3 - для ТОВ "Вермей" (пов'язана із забудовником "Райдужного" ), 21 "сотку" на вул Інглезі (7-а і 7-б) - для ТОВ "Будова-спецінвест" - в оренду на 20 років.

Нагадаємо, питання про передачу колишнього санаторію "Молдова" напередодні сесії зняли з порядку денного.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса