Депутати Одеської облради затвердили програми розвитку області на наступний рік

Програму соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на наступний рік підтримали депутати на сесії сьогодні, 24 грудня

Депутати Одеської облради затвердили про…

Про це повідомляє Depo.Одеса.

Програма передбачає заходи, які мають сприяти оздоровленню окремих категорій населення, зокрема дітей, забезпечать матеріальну підтримку громадян пільгових категорій та інше. Підтримку у сесійній залі також отримала нова обласна цільова програма "Здоров’я Одещини на 2021-2023 роки".

Документом передбачено придбання медичного обладнання, медикаментів та покращення матеріально-технічного стану стаціонарних відділень ЦРБ, психіатричних лікарень, виїзної консультативної служби паліативної допомоги, проведення виїзних медичних оглядів "Мобільна поліклініка".

До переліку заходів даної програми також включено забезпечення хворих препаратами для лікування на онкогематологічну патологію, гемофілію та хворобу Віллебранда, забезпечення медикаментами та виробами медичного призначення хворих з нирковою недостатністю методом гемодіалізу. Окрема увага буде приділятися застосуванню сучасних високотехнологічних методів лікування для надання медичної допомоги онкологічного профілю.

Нагадаємо, раніше депутати Одеської облради затвердили бюджет області: Загальний фонд складає 4,8 млрд гривень.

 

Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"