ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дельту Дунаю будуть рятувати на грантові гроші

Європейська програма The Endangered Landscapes Programme виділила грант Rewilding Europe і місцевим партнерам на великомасштабне відновлення великих водно-болотних угідь і степів в дельті Дунаю

Depo.
11 жовтня 2018 18:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу програми.

Проект значно прискорить відновлення природних ландшафтів дельти, їхньої флори і фауни на площі понад 40 000 гектарів (400 квадратних кілометрів) на території трьох країн: Румунії, України та Молдови. "Ми дуже раді, що програма ELP вибрала саме наш проект, - говорить директор партнерської організації Rewilding Ukraine Михайло Нестеренко. - Він дозволить зробити величезний крок до відновлення дельти Дунаю і надасть регіону модель відновлення та сталого використання природи в ще великому масштабі".

Проект "Відновлення водно-болотних угідь і степів Дунаю" стартує в 2019 і триватиме до 2024 року. Він являє собою новаторську спробу поєднати водні та наземні компоненти дельти в єдиний ландшафт - від степів і невеликих приток, водно-болотних угідь, озер, струмків до великих древніх берегових піщаних дюн і лісів.

Пріоритетом буде відновлення водно-болотних угідь і озер шляхом їх возз'єднання з річкою Дунай на території більше 10 000 гектарів на рік.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Одещині рятуватимуть дамби і шлюзи Дунаю.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook