Дачу Докса в Одесі зрівняли з землею. Розлючений Саакашвілі назвав Труханова вбивцею (ВІДЕО)

Голова Одеської області прибув в Аркадію на місце, де ще вчора стояла дача Докса
Depo.
29 жовтня 2016 14:58
ФОТО: depo.ua
Дачу Докса в Одесі зрівняли з землею. Розлючений Саакашвілі назвав Труханова вбивцею (ВІДЕО)
Дачу Докса в Одесі зрівняли з землею. Розлючений Саакашвілі назвав Труханова вбивцею (ВІДЕО)

Як передає Depo.Одеса, губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі прибув на територію, де був зруйнована архітектурна пам'ятка міста Одеси - дача Докса.

"Сьогодні ці бандити, дізнавшись, що ми зупинили будівництво, прийшли і зухвало знищили останню велику історичну будівлю в Аркадії, один з найкращих пам'ятників України" - заявив Саакашвілі.

Крім того, голова Одеської ОДА назвав мера Одеси Геннадія Труханова бандитом великого масштабу.

"Я хочу сказати, що Труханов - це звичайний кримінал та бандит, але великого масштабу. Це Ангерт, Галатерник, весь цей "ворсовєт". Це вбивці з 90-х, вони відрізали пальці, вбивали людей, а зараз вони вбивають Одесу, вони вбивають будівлі, вони руйнують велике історичне місто України. Труханов- це злочинець і вбивця. У цьому випадку він - вбивця міста. Він представляє кримінальний синдикат", - заявив Саакашвілі.

Також Саакашвілі закликав і президента України Петра Порошенка звернути увагу на таке безправ'я.

"Я хочу сказати президенту Порошенко, що вистачить закривати на це очі! Президент країни, я переконаний, контролювати це і не дозволяти, щоб його найближче оточення покривало подібні випадки і ці руїни", - зазначив Саакашвілі.

Нагадаємо, нещодавно в Одесі бригада робочих будівельної компанії "Будова" зрівняла з землею одну зі старовинних будівель міста - маєток Тіля, крім того стало відомо, що наступною жертвою непомірних апетитів забудовників та їхніх вірних друзів з мерії має стати дача Докса на вулиці Генуєзській в районі Аркадії

А вчора Саакашвілі пообіцяв врятувати дачу Докса і облаяв Труханова.