Чотири Одеські райради отримали нових голів

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення чотирьох переможців на посади голів РДА в Одеській області

Як передає Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт Президента України, Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення чотирьох переможців конкурсів на посади голів районних державних адміністрацій Одеської області.

Згідно з розпорядженнями, головою Овідіопольської РДА призначено Володимира Левчука, головою Іванівської РДА Віктора Лобача, головою Білгород-Дністровської ОДА Сергія Ільченко та головою Балтської РДА призначений Роман Кацмазів.

Національне агентство України з питань дерслужби 28 лютого провело конкурси з визначення майбутніх начальників РДА і опублікувало імена семи переможців.

Конкурс на зайняття вакантної посади голови Овідіопольської РДА виграв Володимир Левчук. головою Білгород-Дністровської РДА рекомендували призначити стати Сергія Ільченко.

Володимир Левчук народився 8 лютого 1959 року у Волинській області. З 1965 року проживав в селі Великодолинське Одеської області. Після школи Володимир Левчук вступив вчитися в Одеський держуніверситету ім. Мечникова. Успішно його закінчив в 1981 році, отримав кваліфікацію "історик".

Сергій Ільченко обіймав посаду першого заступника голови Лиманської РДА Одеської області. Сергій Ільченко є уродженцем селища Турлаки Білгород-Дністровського району. Він закінчив Білгород-Дністровський державний аграрний технікум. Сергій Ільченко працював в агропромисловій сфері, яку пізніше покинув і перейшов на держслужбу.

Депутат Балтського районного ради і член виконавчого комітету Балтської міської ради об'єднаної територіальної громади сьомого скликання 33-річний Роман Кацмазів, раніше обіймав посаду начальника відділу Госгеокадастра в Балтському районі. В райраді він представляє партію БПП "Солідарність".

Віктор Лобач є підприємцем, лідер місцевої "Батьківщини". У райраді він очолює фракцію своєї партії. Також він очолює селянсько-фермерське господарство "Телець". Примітно, що Віктор Лобач ініціював проект рішення про недовіру голові Іванівської РДА Антону Турупалову.

Раніше повідомлялося, що Порошенко шукає кандидатів на посади голів двох райдержадміністрацій Одещини.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса