"Чоловік з сокирою" вирішив створити конкуренцію Ківалову

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у народні депутати по одномандатному виборчому округу №135 Анатолія Мазура

Як повідомляє Depo.Одеса, про реєстрацію Анатолія Мазура ЦВК повідомила на офіційному сайті.

Згідно з інформацією на сайті ЦВК, 36-річного Анатолія Мазура висунула на вибори політична партія "Демократична сокира", хоча сам він в ніякій партії не перебуває. На даний час він є директором ПП "Лехлер Імпекс". 

Зазначимо, що по округу, по якому йде Анатолій Мазур, кожні вибори протягом багатьох років виграє Сергій Ківалов. Цього річ він теж збирається балотуватися у якості самовисуванця, щоправда документи до ЦВК поки що не подав.

Сам Анатолій Мазур у 2014 році був членом "Одеської самооборони", у якості волонтера відвідував район проведення бойових дій на Донбасі. Він відомий як "чоловік із сокирою". Так його стали називати після того, як він побив сокирою припарковані біля Солом'янського райсуду автомобілі. За словами чоловіка, таким чином він вирішив протестувати проти рішення суддів щодо запобіжного заходу меру Одеси Геннадію Труханову. Проте месник трохи помилився. Після пожежі Солом'янський суд розташовний у декількох приміщеннях за різними адресами, тож Мазур побив автівки не там, де слухалася справа одеського міського голови.

Користувачі соцмереж висказали свої думки щодо дій Мазура.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса