Пожежа в одеській "Вікторії": Відсторонені чиновники повернулися до роботи

Службове розслідування по трагедії в дитячому таборі "Вікторії" завершилося

Відсторонені від посад чиновники мерії повернулися до виконання своїх обов'язків. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Йдеться про начальника управління капбудівництва Бориса Панове, керівника міського ДАБК Олександра Авдєєва і голову Київської райадміністрації Володимира Сушкова. Крім того, знову працює директор департаменту освіти і науки Олена Буйневіч. Після пожежі, що забрала три дитячих життя, вона повідомила, що написала заяву про відставку за власним бажанням, але мер його не прийняв.

"Зараз я виконую свої функції, - заявила нам чиновник. - Подальші рішення будемо приймати пізніше, зараз потрібно працювати ".

У прес-службі муніципалітету "Думській" розповіли, що чиновники на роботі трохи менше тижня.

"Закон передбачає, що службове розслідування не може тривати довше двох місяців. Після його закінчення люди були відновлені на роботі. Змінити щось може тільки вирок суду", - прокоментувала ситуацію начальник прес-служби Наталя Мальцева.

Результати службового розслідування міська влада публікувати поки не планує. Мовляв, всі документи вилучені правоохоронцями, і до завершення кримінального провадження ніяких оцінок давати не можна.

С мерії також була помічена екс-віце-мер Зінаїда Цвірінько, що пішла на пенсію. Вона є підозрюваною у справі про службову недбалість, що призвела до загибелі дітей.

Нагадаємо, транічна пожежа, у якій загинули три дитини, сталася в ніч з 15 на 16 вересня.

Міський голова Геннадій Труханов своїм розпорядженням відсторонив від посад низку чиновників на час проведення службового розслідування. Пізніше термін проведення службового розслідування був продовжений.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #пожежа