ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ще один одеський депутат облради замішаний в офшорному скандалі

В Україні Віктор Баранський офіційно є підприємцем
Depo.
11 травня 2016 15:32
ФОТО: depo.ua
Ще один одеський депутат облради замішаний в офшорному скандалі
Ще один одеський депутат облради замішаний в офшорному скандалі

Згідно з даними сайту Offshoreleaks Database, на імені Віктора Баранського значиться компанії "Vista Shipping LTD", зареєстрована на Британських Віргінських Островах, пише Depo.Одеса з посиланням на "УСІ".

При цьому в Україні Віктор Баранський офіційно є підприємцем, який надає послуги з інформатизації, комерційної діяльності та управління, а також надання в оренду і експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У той же час він є не тільки бізнесменом і меценатом, а й людиною пов'язаним з незаконним обігом валюти і навіть, за даними джерел в СБУ, фальшивомонетником.

"Віктор Баранський був звичайним фальшивомонетником. Він возив з Польщі фальшиву валюту. Пік цієї діяльності був 5-7 років тому, - коментує біографію депутата "Оппоблока" джерело відкатів - високопоставлений чиновник УСБУ в Одеській області. - Коли Баранського викрили, то за нього міцно взялися. Він здався, і, щоб уникнути покарання, - пішов на співпрацю. Тобто, став нашим штатним "стукачем".

За інформацією джерела в СБУ, "опозиціонер" продовжує контрабандну діяльність з постачання в Україну фальшивих євро в особливо великих обсягах. Саме під відмивання злочинних нелегальних грошей і створений Фонд Віктора Баранського.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голову Одеської облради Анатолія Урбанського підозрюють в офшорних скандалах.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса