Через халатність підлеглих Труханов отримав припис від НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи про порушення вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень Закону України "Про запобігання корупції" Одеському міському голові 

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу НАЗК.

Національне агенство з питань запобігання корупції внесло припис Одеському міському голові Геннадію Труханову у зв’язку із встановленням факту ненадання директором юридичного департаменту Одеської міської ради Інною Поповською на запит Національного агентства копій реєстраційних справ господарських товариств. Як зазначили у прес-службі, це є порушенням частини четвертої статті 12 Закону України "Про запобігання корупції", а саме невиконання законних вимог Національного агентства.

В НАЗК нагадали, що приписи Нацагенства є обов’язковими до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП. Зокрема накладення штрафу від 100 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-4250 грн).

Нагадаємо, САП закрила одну із справ проти Труханова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса