Бюджет Одеси недорахувався 689 мільйонів: САП і НАБУ прокоментували підозру Труханову
Мер Одеси та ще троє посадовців міської ради – члени злочинного угрупування, яке заволоділо активами громади, повідомили правоохоронці
- Одеса
-
6 жовтня 2021 15:55

Прокурорами САП та детективами НАБУ повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем і участі в злочинній організації, яка незаконно заволоділа активами територіальної громади Одеси та згодом легалізувала незаконно отримані доходи. Серед тих, хто отримав підозри – мер Одеси та ще троє посадовців Одеської міської ради. Також раніше повідомлялося, що підозру отримав колишній прокурор Одеської області.
Дії посадових осіб кваліфіковані за ч. 1 ст. 255, ч. 2 ст. 364 КК України, повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на пресслужби САП та НАБУ.
Зазначається, що слідство встановило причетність до схеми 16 осіб. 10 із них є учасниками злочинної організації, решта – співучасники вчинення інших злочинів. Детективами встановлено, що протягом 2016-2019 років вказані особи розробили злочинну схему заволодіння коштами місцевого бюджету та земельними ділянками для її подальшої забудови.
За вказаний період шість земельних ділянок загальною площею 15,9 га перейшло у приватну власність. Також з місцевого бюджету було незаконно витрачено 131 млн гривень. "Загальний розмір завданої шкоди за цими епізодами, за результатами експертизи становить 689 млн гривень", – поінформувала САП.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що мер Одеси проігнорував засідання Вищого антикорупційного суду у справі КРАЯНу.
Читайте також: Труханов, Гриневецький і Філімонов заспівали з російськими "кримнашистами".
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 10:24Одещина під ворожим ударом: Дрони атакували чотири енергетичні об’єкти
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО