Брат екс-нардепа Губського замішаний в скандалі зі спермою на Одещині
З'явилися нові подробиці "пропажі" в Іллічівському порту вантажу бичачої сперми вартістю 85 мільйонів гривень
- Одеса
-
24 березня 2016 19:20

Як передає Depo.Одеса, підприємство брата колишнього народного депутата Богдана Губського занизило податкове зобов'язання з податку на додану вартість на суму, яка складає більше, ніж 11 мільйонів гривень.
Нові подробиці гучного розслідування розкрив громадський активіст Клим Братківський.
Про це він написав на своїй сторінці в "Фейсбуці".
Зазначимо, що раніше повідомлялося, про те, що на Одеській митниці загубили бичачу сперму вартістю 85 млн. грн.
Всі подробиці свого розслідування активіст розписав по пунктам.
"В Єдиному державному реєстрі судових рішень перевіряєте "BIO COSMETICS UA LTD" і знаходите інформацію про те, що слідством встановлено, що службові особи СП ТОВ "Оптима Фарм ЛТД" у період часу з липня - по жовтень 2014 року, з метою ухилення від сплати податків створили видимість та документальне оформлення, придбання "сировини тваринної для косметичної промисловості" у ТОВ "Екватор Агро" по завищеній вартості, після чого провели експортну операцію, вказаної сировини, через комісіонера - ТОВ "Каптур" на адресу нерезидентів "Conwett Snvest", "Bio Cosmetics UA LTD", таким чином занизили податкове зобов'язання з податку на додану вартість на суму 11 090 344 грн, що є особливо великим розміром."", - написав активіст.
Також журналіст натрапив на інформацію про те, що таку кількість сперми просто немає де зберігати. Для зберігання біологічного матеріалу у вказаній кількості в умовах низьких температур (- 196°С) необхідно 10-13 біосховищ, в свою чергу, матеріали провадження вказують на відсутність необхідних потужностей для зберігання вказаної кількості племінних (генетичних) ресурсів у ТОВ "Екватор Агро", а також на не достатню кількість тварин для накопичення племінних (генетичних) ресурсів, які були предметом вищезазначених угод.
"Потім у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за кодом 21642228 дивитесь, хто засновник СП ТОВ "Оптима Фарм ЛТД" - це Губський Андрій Іванович...Виявляється, що він брат Богдана Губського", - написав Братківський.
Після детального аналізу загальнодоступної інформації, яка міститься в Мережі, активіст підбив підсумки.
"І тепер ви отримуєте набагато цікаву інформацію про те, що підприємство брата Губського підозрюється в ухилянні від сплати податків за допомогою фіктивної сперми в особливо великих розмірах", - додав Клим Братківський.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:27Наслідки чергової атаки на Одещину: Пошкоджено медзаклад, зайнялися пожежі
- 15:24 Українська інфекціоністка назвала цьогорічний сезон грипу катастрофічним
- 09:20Ракетний удар по порту в Одесі: у Мінрозвитку розповіли про наслідки
- 22:21Удар по судну в Одесі: Загинули моряки
- 21:50Що таке "30-денне перемир'я" пояснили в МЗС
- 20:20 Крига скресла: США відновлюють військову допомогу Україні та обмін розвідданими
- 08:17В Одесі через дронову атаку загорілися склад з іграшкам та резервуар з пальним
- 10:48Трагедія в Одесі: Від ураження струмом загинув підліток. Його друг у важкому стані в лікарні
- 11:38Фатальна фотосесія: На Одещині двоє підлітків фотографувалися з рушницею, один із них загинув
- 15:50Майже на 4 млн грн наловив браконьєр риби на "Тузловських лиманах" ФОТО
- 10:57Силовики затримали підпалювачів, які виконували замовлення рф у різних регіонах України ФОТО
- 09:50У 12 областях тривали нічні повітряні бої: Що вдалося збити
- 09:33Після ворожих атак частина жителів Одеси залишаються без світла (ФОТО) ФОТО
- 23:53 росіяни знову масовано атакували енергетичну інфраструктуру Одещини
- 22:29Стартували виплати національного кешбеку за грудень і січень, — Мінекономіки
- 11:24Ворог атакував енергооб'єкт на Одещині, - ДТЕК
- 09:49Третю ніч поспіль Одещина була масовано атакована дронами. Є поранені та руйнування
- 09:33 Вночі 6 березня Україну було атаковано двома "Іскандерами" та 112 дронами, - ПС ЗСУ
- 12:18Ексначальник Одеського ТЦК та СП постане перед судом за відмивання 143 млн гривень