ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Боровик назвав себе волонтером, тому що пропрацював "за копійки"

Екс-заступника губернатора Одещини Саша Боровик назвав себе "волонтером з діаспори", адже півтора року працював в Україні, не отримуючи зарплати
Depo.
5 травня 2016 12:45
ФОТО: depo.ua
Боровик назвав себе волонтером, тому що пропрацював "за копійки"
Боровик назвав себе волонтером, тому що пропрацював "за копійки"

Екс-заступника губернатора Одещини Саша Боровик назвав себе "волонтером з діаспори", адже півтора року працював в Україні, не отримуючи зарплати, пише Depo.Одеса з посиланням на "ГОРДОН".

"За рік я заробив трохи більше 300 доларів, майже півтора року я не отримував зарплату. Ніхто в Україні у здоровому глузді не піде на таку зарплату. Новий закон відрізав українцям діаспори шлях в держслужбу, хоча це люди, які за життя заробили достатньо, щоб працювати тут на волонтерських засадах. Для порівняння, в Грузії залучали людей з діаспори", — сказав він.

"Я вважаю, Україна повинна вітати подвійне громадянство, тому що через важкі економічні умови був масовий "відтік мізків", люди їхали в Північну Америку, Ізраїль і ЄС. Думаю, треба дозволити людям з цих регіонів подвійне громадянство і заохочувати їх, якщо вони йдуть на держслужбу", — переконаний радник Саакашвілі.

Нагадаємо, що Саша Боровик звільнився з посади заступника Саакашвілі.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса