ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Боровик пророкує "зрив" введення безвізового режиму з Євросоюзом

Саша Боровик порівняв Україну з Польщею та Словаччиною
Depo.
11 квітня 2016 10:55
ФОТО: depo.ua
Боровик пророкує "зрив" введення безвізового режиму з Євросоюзом
Боровик пророкує "зрив" введення безвізового режиму з Євросоюзом

Саша Боровик виразив свою думку щодо референдуму у Нідерландах у інтерв'ю Шустер live, пише Depo.Одеса.

"Мені не подобається коли проблеми і пояснення провалу в Нідерландах шукають в Європі. Саме такою була перша реакція українського істеблішменту, включаючи президента Петро Порошенко. Проблеми треба шукати і вирішувати перш за все в Україні.

В історії Польщі був короткий період коли їх уряд ігнорував поради з Європи - і в той час в Євросоюзі їх не вважали країною-кандидатом. Схожий період був у Словаччини, коли їх називали "чорною дірою" Європи. Україна, сьогодні настав час повернутися, нарешті, обличчям до Євросоюзу і почати до них прислухатися. Референдум потрібно було перш за все вигравати, проводячи реформи в самій Україні. Нідерланди - одна з найбільш освічених країн світу. Рейтинг євроскептиків в Нідерландах близько 34% (приблизно як в самій Україні) - інших можна, і потрібно було, переконувати показуючи, а не імітуючи, що ми такі ж Європейці як і вони", - заявив Боровик.

Також, за словами Боровика, український істеблішмент може завалити і скасування візового режиму, за умов продовження "старої гри".

Мне не нравится когда проблемы и объяснения провала в Нидерландах ищут в Европе. Именно такой была первая реакция Украинского истеблишмента, включая президента Петро Порошенко. Проблемы надо искать и решать прежде всего в Украине.В истории Польши был короткий период когда их правительство игнорировало советы из Европы - и в то время в EU их не считали страной-кандидатом. Похожий период был в Словакии, когда их называли чёрной дырой Европы. Украине сегодня пора повернуться, наконец, лицом к ЕU и начать к ним прислушиваться. Референдум нужно было прежде всего выигрывать проводя реформы в самой Украине. Нидерланды - одна из самых образованных стран мира. Рейтинг евроскептиков в Нидерландах около 34% (примерно как в самой Украине) - остальных можно, и нужно было, переубеждать показывая, а не имитируя, что мы такие же Европейцы как и они.В следующих несколько месяцев будет важный процесс между EU и Украиной по отмене визового режима. Наш истеблишмент его опять завалит, если будет продолжать свою старую игру.

Опубліковано Sasha Borovik 10 квітня 2016 р.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса