Близько 300 бюлетенів можуть визнати не дійсними на одній із дільниць в Одесі

Члени комісії не викреслили кандидата, який знявся з виборів

Близько 300 бюлетенів можуть визнати не…

В Одесі на дільниці № 511263 (Рішельєвський ліцей) члени виборчої комісії не проставили штамп "Вибув" навпроти прізвища кандидата Кирила Подостройца. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА. 

Кандидат у народні депутати Кирил Подостроєць вибув відповідно до постанови ЦВК від 7 липня № 1524 у зв'язку з його заявою про відмову балотуватися.

Члени комісії не проставили штамп "Вибув" на 2392 бюлетенях. Секретар ДВК заявила спостерігачеві ОПОРИ, що комісії ніхто не повідомив, що треба проставити цей штамп.

Секретар окружної виборчої комісії заявив, що в ОВК знають про цю ситуацію. Станом на момент виявлення відсутності штампа орієнтовна кількість виборців, які отримали бюлетені, становить близько 300 осіб. Після з'ясування всіх обставин члени ДВК почали проставляти штамп "Вибув" за вказівкою ОВК.

В ОПОРІ зазначили, що бюлетені без таких штампів будуть визнані недійсними під час підрахунку голосів. Також у Громадянській мережі нагадали, що штамп "Вибув" проставляється горизонтально таким чином, щоб його відтиск охоплював порожній квадрат і прізвище, ім'я, по батькові та частину інших відомостей про кандидата в народні депутати України.

Нагадаємо, у Рені зафіксували агітацію у день виборів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"