ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Благодійний фонд визнав, що оплатив рекламу Саакашвілі на центральних каналах

Стверджують, що реклама була соціальною
Depo.
12 листопада 2015 13:53
ФОТО: depo.ua
Благодійний фонд визнав, що оплатив рекламу Саакашвілі на центральних каналах
Благодійний фонд визнав, що оплатив рекламу Саакашвілі на центральних каналах

Благодійний фонд визнав, що оплатив рекламу Саакашвілі на центральних каналах: вона соціальна, пише Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Благодійний фонд "На благо Одеси" прокоментував публікацію "За рекламу Саакашвілі на ТБ заплатили з благодійних внесків для воїнів АТО".

Наведено текст заяви БФ повністю, без купюр і правок.

"У зв'язку з появою в ЗМІ спекуляцій навколо діяльності благодійного фонду "На благо Одеси", ми вважаємо за необхідне прокоментувати недостовірну та неперевірену інформацію.

Ми хочемо акцентувати увагу журналістів на те, що для того, щоб отримати інформацію про діяльність фонду зовсім не обов'язково "зламувати" пошту і порушувати закон, досить просто запитати. Наш Фонд здійснює свою діяльність абсолютно прозоро, наприкінці року ми опублікуємо детальний звіт про донорські надходження і витрати.

Благодійний фонд "На благо Одеси" фінансує не лише потреби воїнів АТО, а й благодійні та соціально значущі проекти, згідно зі статутом (у додатку).

Наш Фонд з повною відповідальністю заявляє, що ніколи не фінансував виборчі кампанії політиків, включаючи компанію Саші Боровика, це не тільки суперечить нашим цінностям, але так само є незаконним.

Фонд дійсно оплатив телевізійний ролик, в якому показані досягнення команди Саакашвілі в Одесі, але це було зроблено вже після закінчення передвиборної гонки. Крім того цей ролик є соціальною рекламою , мета якої - популяризація реформ та популяризація Одеси в цілому, як і звіт перед усіма одеситами про роботу, яка вже була виконана. Ми вважаємо, це важливо і гідне уваги.

Що стосується "кейтерінга", то ці кошти були витрачені зовсім не на шикарні банкети в кращих ресторанах міста, як пишуть деякі одеські ЗМІ, а на харчування персоналу Центру обслуговування громадян, а також громадської приймальні ОДА, з розрахунку 30 грн. на людину.

Фігурує в тій же публікації автомобіль був не першим і, ми сподіваємося не останнім , купленим Фондом. Це один з шести автомобілів, які ми купили для того щоб передати в правоохоронні органи.

Ми пишаємося тим, що у нас є можливість позитивно впливати на якість життя в Одесі. Ми будемо продовжувати фінансувати реформи, які дозволять одеситам отримувати адміністративні послуги європейського рівня і допоможуть правоохоронним органам ефективно боротися з корупцією".

Читайте також: В Одесі "Солідарність" дружитиме з Трухановим проти Саакашвілі