Біля одеського офісу фірми, що продає криптовалюту, сталися сутички
Декілька десятків активістів патріотичної організації "Рада Громадської безпеки" (РГБ) влаштували безлади на 6-ій станції Великого Фонтану, біля офісу фірми "Українська національна блокчейн асоціація"
- Одеса
-
21 травня 2018 14:42

Члени РГБ прийшли з'ясовувати стосунки з бізнесменами, а ті закрилися в офісі, який охороняє агентство "Самсон". Поліцейські намагаються не допустити бійки. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".
Протистоянню на Фонтані передував конфлікт між фінансовим директором "Української національна блокчейн асоціації", ізраїльським бізнесменом Романом Купером і головою РГБ Марком Гордієнко.
Роман Купер заявляє, що активіст намагався переконати його "пожертвувати на АТО" 50 тисяч доларів. Гордієнко заперечує це факт і називає Купера шахраєм і сепаратистом.
У відділі комунікацій ГУ НП в Одеській області зазначили, що до заходів по охороні публічного порядку між групами осіб залучені слідчо-оперативна група Київського відділу поліції, поліцейські з групи превентивної комунікації - так звані перемовники, працівники патрульної поліції та бійці батальону поліції спеціального призначення. На даний час конфлікт локалізовано.
Правову оцінку діям обох сторін правоохоронці обіцяють надати після встановлення причин та обставин інциденту.
Нагадаємо, раніше активісти РГБ влаштували сміттєву люстрацію безхатченкам.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:45Внаслідок масованої атаки дронів на Одещині зруйновано відділення Нової пошти ФОТО
- 08:21 В ніч на 30 травня Україну атакували 90 безпілотників та дві балістичні ракети
- 11:38Посадовець міграційної служби Одеської області вніс у декларацію недостовірні дані на понад 83 млн грн
- 10:54В Одесі 11-річний хлопець виліз на дах вагона: Від потужного розряду струму його відкинуло під потяг ФОТО
- 21:17Військове командування регіону зупинило рішення Одеської міськради, яке руйнувало інклюзивний пляж "Безмеж-Калетон"
- 21:11Заробіток в $80 тис. в місяць: Правоохоронець на Одещині організував "канал" втечі ухилянтів (ФОТО)
- 15:11Барбекю на природі: ідеї для смачних страв на грилі Актуально
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 21:21З Одеси до США намагалися відправити "раритетного" Шевченка (ФОТО) ФОТО
- 09:21Масована атака на Одещину: Ворожі безпілотники наробили лиха у двох районах ФОТО
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 10:20Окупанти вергове здійснили масовану атаку безпілотниками по Одесі (ФОТО) ФОТО
- 12:50Окупанти знову атакували припортову інфраструктуру Одещини
- 09:55 Комбінований удар рф: Оборонці неба збили 6 балістичних ракет і 245 БПЛА
- 19:25 росіяни вгатили балістичними ракетами по Одеському порту: є загиблі та поранені
- 11:11Зранку ворожі БпЛА масовано атакували Одещину: Що відомо
- 10:40Затримано російського "крота", який влаштувався до оборонного заводу на Одещині
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші