ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"ОПОРА" використовувала інноваційну стратегію в спостереженні за виборами

У день виборів ОПОРА використовувала комплексну та інноваційну стратегію розташування спостерігачів на виборчій дільниці
Depo.
27 жовтня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua
"ОПОРА" використовувала інноваційну стратегію в спостереженні за виборами
"ОПОРА" використовувала інноваційну стратегію в спостереженні за виборами

Менеджер короткочасних спостерігачів "ОПОРИ" Анастасія Матвієнко, на прес-конференції заявила, що "ОПОРА" використовувала інноваційні методі в підрахунку голосів, пише Depo.Одеса з посиланням на "Избирком".

У день виборів ОПОРА використовувала комплексну та інноваційну стратегію розташування спостерігачів на виборчій дільниці.

Всього "ОПОРА" розподілила 623 спостерігача згідно з репрезентативною вибіркою на всеукраїнському рівні і на рівні кожного з чотирьох регіонів: Захід, Центр, Схід і Південь. Це дозволило системно оцінити якість проведення дня голосування і порівняти регіони один з одним.

"ОПОРА" також розгорнула мережу "PVT "спостерігачів, щоб покрити всі виборчі дільниці в трьох містах: Харкові, Одесі та Дніпропетровську. У кожному з них PVT спостерігачі оцінювали якість процесу і проконтролювали результати виборів міського голови та міської ради. Спостерігачі не рахували ніяких документів особисто й не питали виборців про те, як вони проголосували. "PVT" - це незалежне спостереження, яке проводиться тільки "ОПОРОЮ" з наміром надати незалежну інформацію про точність офіційних результатів на виборах міських голів і місцевих рад в трьох містах.

Спостерігачі "ОПОРИ" з виборчих дільниць передавали інформацію в Центр аналізу даних в Києві за допомогою структурованих коротких текстових повідомлень і по телефону. Центр аналізу даних складається з 20 операторів даних, 10 операторів критичних інцидентів і команди Адміністративного офісу. "ОПОРА" розробила складне програмне забезпечення, яке обробляє звіти спостерігачів і автоматично коммуницирует з ними відповідно до штучних інтелектуальних алгоритмів. Всі дані, отримані від спостерігачів, автоматично пропускалися через кілька тестів контролю якості та, якщо ці дані їх проходять, підлягають аналізу і включаються в результати спостереження.

Більше новин Одеси та Одещини читайте на Depo.Одеса.