ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Головою" сепаратистів Одещини є психопат

Останні теракти в Одесі постійно анонсує психопат Михайло Долгов
Depo.
3 липня 2015 13:19
ФОТО: depo.ua
"Головою" сепаратистів Одещини є психопат
"Головою" сепаратистів Одещини є психопат

В численних зверненнях до одеських ЗМІ та в роликах на "YouTube" стосовно вибухів на вулицях міста з'являється якийсь Михайло Долгов, який уявляє себе лідером сепаратистської організації "Одеське підпілля", повідомляє Одеса.depo.ua.

Фахівці у сфері державної безпеки відкинули причетність інтернет-воїна до реальних терактів, оскільки в роликах не міститься жодних вимог, що практикують класичні терористи, а тільки лише констатація фактів, що може сприйматися як самопіар.

Втім, Михайло Володимирович Долгов дійсно існує в природі. Зараз він перебуває в Москві, куди втік навесні минулого року з Одеси.

Як повідомили журналістам однокласники Долгова, в 9-му класі лікарі діагностували у нього психопатію з шизоїдним ухилом після невдалої спроби самогубства. Саме з тих пір Михайло став російським націоналістом, а однокласники від нього відвернулися.

Шизофренік регулярно проходив курс лікування, але з часом хвороба прогресувала. Сусіди Михайла побоювалися і не спілкувалися з ним.

Про нього дізналися тільки тепер, коли побачили в пропагандистських терористичних роликах і в ефірах російських пропагандистських каналів.

Мабуть, у російської пропаганди більше не залишилося більш-менш адекватних персонажів, якщо проект "Одеського підпілля" довірили психопату і самогубцю-невдасі.

Як вже повідомляло Одеса.depo.ua, останні теракти в Одесі на себе взяла саме організація "Одеське підпілля".

Більше новин Одещини читайте на Одеса.depo.ua.

Мітки: #