ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Батьківщина" представила своїх кандидатів на вибори в Одесі та області

Предвиборча кампанія починає набирати обертів. Вже дкілька партій представила своїх
Depo.
26 вересня 2015 15:48
ФОТО: depo.ua
"Батьківщина" представила своїх кандидатів на вибори в Одесі та області
"Батьківщина" представила своїх кандидатів на вибори в Одесі та області

В актовому залі Одеської обласної організації ВО "Батьківщина" відбулася конференція, основним питанням якої було затвердження списку кандидатів від даної політичної сили в Одеську обласну раду наступного скликання, пише Depo.Одеса з посиланням на "Важно".

"Батьківщина" представила своїх кандидатів на вибори в Одесі та області  - фото 1

Список кандидатів у представницький орган очолив народний депутат України V-VI скликань від БЮТ, Олег Радковський, чинний голова Одеської обласної організації ВО "Батьківщина". Крім того в затвердженому списку значаться: відомий нейрохірург, завідувач нейрохірургічним відділенням Одеської обласної клінічної лікарні Валерій Аксьонов, заступник голови з ідеології регіонального відділення партії Анатолій Александров, керівник фракції партії в обласній раді Сергій Веселов, відомий громадський активіст Сергій Гуцалюк, солістка Одеської опери Віра Ревенко, активіст Євро

Серед затверджених на конференції кандидатів до обласної ради - представники різних галузей економіки, учасники АТО, лікарі, вчителі, викладачі університетів та інших навчальних закладів, керівники промислових і сільгосппідприємств, фермери, адвокати, енергетики, нафтохіміки, будівельники та приватні підприємці - кожен з них фахівець у своїй сфері.

Олег Радковський представив делегатам конференції кожного кандидата до обласної ради. На його думку, всі представники нашої команди гідні люди, експерти у своїй сфері діяльності і патріоти свого району, міста та всієї України. Головний акцент при розгляді кандидатур майбутніх депутатів був зроблений на їх особистому авторитеті і досягненнях.

"Батьківщина" представила своїх кандидатів на вибори в Одесі та області  - фото 2

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.