ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Журналісти України та Молдови обміняються досвідом в Одесі

В Одесі пройде семінар по обміну досвідом журналістів Молдови та України
Depo.
11 вересня 2015 14:18
ФОТО: depo.ua
Журналісти України та Молдови обміняються досвідом в Одесі
Журналісти України та Молдови обміняються досвідом в Одесі

Сьогодні, 11 вересня, молдавські та українські журналісти зустрінуться на заході щодо обміну досвідом між журналістів-розслідувачів, яке організовує Центр журналістських розслідувань Молдови та Міжнародна орагнізація Freedom house, пише Depo.Одеса з посиланням на "Первый Городской".

У заході беруть участь 20 журналістів України та 20 журналістів Молдови, а також співробітники з Національного центру з боротьби з корупцією, одеської митниці та служби по боротьбі з корупцією в Одеській області.

"Проект є частиною двох більш широких проектів, які підтримує норвезький МЗС з протидії журналістів корупції. Україна і Молдова близькі не тільки географічно, загальні у них і проблеми, у тому числі і з корупцією", - заявив директор відділу Freedom house Витязь Юрконіс.

Семінар відбудеться в готелі "Адмірал". На зустрічі буде оголошено конкурс для спільних досліджень. До 30 вересня організатори приймають заявки від журналістів України та Молдови, готових провести розслідування в галузі корупції.

"Будуть представлені приклади успішних розслідувань у Молдові та Україні. Будемо вчити журналістів проводити розслідування за допомогою відкритих баз даних. У Молдові більшість баз даних на румунською мовою. Ми готові допомогти в роботі з ними українським журналістам", - повідомила директор центру журналістських розслідувань Молдови Корнелія Козонак.

У семінарі беруть участь журналісти з програми "Нашi грошi", інституту масової інформації, молдавських організацій журналістів і багато інших..

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.