Жителі Затоки перекривали трасу та трощили паркани на узбережжі

Близько ста жителів селища Затока вийшли на акцію протесту проти забудови узбережжя

Сьогодні, 9 лютого, жителі Затоки влаштували акцію протесту проти незаконної забудови узбережжя, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Під час акції люди перекрили рух автотранспорту по трасі Одеса -Білгород-Дністровський. Вони пропускали лише автівки, в яких є малі діти, а згодом, близько 13:00, розблокували дорогу.

Окрім того, протестувальники зруйнували паркани, встановлені прямо на піску біля станції "Морська". За словами учасників акції, у 2015-2016 роках влада селища віддали під забудову три ділянки в цьому районі. До недавнього часу будівництво там не велося, оскільки ділянки були під арештом. "Однак наприкінці січня суд зняв арешт, і одразу ж на піску почалося риття котлованів, встановлення огорож, облаштування проїзду прямо через охоронну зону залізниці. Ми вважаємо, це свавілля ", - розповів "Думській" один з учасників протесту.

На місці правювали правоохоронці, які забезпечували громадський порядок та відводили транспорт під час перекриття. Обійшлося без ексцесів.

За словами жителів селища, якщо після попереджувальної акції влада не вживе заходів проти забудови узбережжя, протест повториться.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса