UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Жахи одеської колонії: Монітори перевірили карцери, камери і санвузли

У Південній виправній колонії №51 виявлено низку серйозних порушень

Монітори жахнулися, в якому стані виглядають житлові приміщення ув'язнених, а також їдальня, приміщення промислової зони. Про це повідомляє Depo.Одеса с посиланням на прес-службу українського омбудсмена Людмили Денісової.

Так, гострим проблемним питанням в установі є жахливий стан медичної частини. Душові кімнати та санвузли перебувають у занедбаному стані. На поверсі, де розташовані палати для хворих, душ не працює і хворі ув'язнені змушені ходити до душових, які розташовані на поверсі медичного персоналу.

Крім того, моніторингова група зафіксувала повну відсутність замісної терапії в установі, старе обладнання для проведення флюорографії. Існує незабезпеченість медичними кадрами. Надання медичного лікування теж неналежної якості. Зокрема, хворому, якому потрібна операція, з лікування лише надаються знеболювальні.

Були зафіксовані проблеми у карцерах та камерах. Зокрема, приміщення недостатньо освітлені, існують проблеми з вентиляцією та температурним контролем, через що в камерах холодно. У жахливому стані та потребують ремонту каналізація та санвузли.

При моніторингу промислової зони колонії виявлена низка питань по оплаті праці ув'язнених – ніхто з працюючих не знає свого окладу, а трудові договори відсутні. Ув'язнені отримують по 200-300 грн в місяць, що є порушенням трудового законодавства.

Докладний звіт за результатами перевірки монітори пообіцяли спрямувати до Міністерства юстиції України, Міністерства охорони здоров'я України та Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Нагадаємо, засуджені самє цієї колонїї дременули через овочеблок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook