Зеленському наперекір: У Чорноморську екоінспектори продовжують перевірки суден

Не зважаючи на слова президента України Володимира Зеленського припинити перевірки суден, державна екологічна інспекція продовжує свою справу

Як повідомляє Depo.Одеса, про це на своїй сторінці у Facebook написав директор компанії "Новикъ" Таріел Хаджішвілі.

За його словами, 14 липня, вже на другий день після візиту Зеленського до Одеси, екологічні інспектори провели пробу баластних вод на судні Clipper Polaris, яке теперь насильно утримується на рейді. "На даний момент судно вже вигнали на рейд і вже несе фактичні збитки близько 20 тисяч доларів на добу, - написав Таріел Хаджішвілі. - Воно прийшло під навантаження соняшникового шроту. Інспектори екології, використовуючи спеціалізований "інструмент" у вигляді пляшки на мотузці, справили "відбір проб" з третього трюму, в якому був балласт".

На його думку, таким чином державна екологічна інспекція Кримсько-чорноморського округу разом з капітаном морської адміністрації продовжують свої незаконні дії із затримання суден не дивлячись на те, що немає узгодженого Кабінетом Міністрів України порядку відбору проб баластних вод.

Зазначимо, що під час візиту до Одеси у суботу, 13 липня, президент Володимир Зеленський розпорядився на два місяці припинити перевірку суден екологами, бо законодавство щодо таких перевірок не врегульоване.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook