ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зелений театр отримав нових орендарів: Одеситам обіцяють якісний контент

В Одесі декілька підприємців утворили команду, яка буде протягом 2018 року працювати у Зеленому театрі

Depo.
14 березня 2018 10:49
ФОТО: depo.ua

Група одеських підприємців уклала договір з власниками "Зеленого театру" про оренду на 2018 рік. Як повідомляє Depo.Одеса, про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник проекту "Зелений театр" Єгор Гребінніков.

"Нові власники погодилися здати в оренду театр, поки що тільки на сезон 2018 року, але за умови, що до складу засновників компанії-орендаря увійдуть їхні знайомі підприємці з числа учасників "CEO Клубу", які будуть гарантом виконання умов договору. Для цього засновники "СЕО Клубу" зареєстрували нову організацію, на яку і був укладений договір оренди", - йдеться у його дописі.

Гребінніков зазначив, що минулого року понад 70 одеських підприємців і топ-менеджерів об'єдналися в "СЕО Клуб", щоб "зробити одеський бізнес цивілізованішим, а рідне місто - краще". Він звернувся в інтернет-чат клубу з приводу Зеленого театру і на його звернення відгукнулися інші учасники клубу.

"Засновники клубу подали ідею збирати гроші на викуп і два десятка осіб за вечір запропонували в сумі понад двісті тисяч доларів. Потім колективний розум запропонував почати з оренди. Кілька бізнесменів по своїх каналах почали переговорний процес з новими власниками. Мета - укласти новий договір оренди театра.Переговори зі змінним успіхом тривали до недавнього часу", - розповів подробиці керівник проекту. Він пообіцяв, що цього року "Зелений театр" в повному складі продовжить радувати відвідувачів якісним контентом.

Нагадаємо, раніше в мерії запевнили, що ніякого будівництва у Зеленому театрі не буде.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook