ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Завдяки хабарнику з Донецька Саакашвілі привезе в Одесу ще одного грузина

Резонансний арешт головного міліціонера Одеси може стати приводом для повноцінного "десантування" грузинської команди на Одещині
Depo.
27 серпня 2015 23:00
ФОТО: depo.ua
Завдяки хабарнику з Донецька Саакашвілі привезе в Одесу ще одного грузина
Завдяки хабарнику з Донецька Саакашвілі привезе в Одесу ще одного грузина

27 серпня Головний військовий прокурор Анатолій Матіос на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив про затримання начальника Одеського міськуправління УМВС за отримання "хабара" на загальну суму 20 тисяч доларів за незаконне сприяння у вирішенні корпоративного конфлікту та встановленні контролю над майном.

Мова йде про уродженця Донецька полковника Олега Макуху. За неофіційними даними він, разом зі своїм першим заступником Сергієм Калюком, був призначений на займану посаду з подачі колишнього міністра МВС і лідера фракції БПП Юрія Луценка. Макуха прийшов разом із людиною Саакашвілі Лорткіпанідзе, але не є його людиною. Чому прокуратура вирішила "хлопнути" людину Луценка питання до відносин в оточенні президента. Утім, варто зазначити, що цей гучний арешт повністю розв'язує руки Михайлу Саакашвілі.

Тепер одеський губернатор може цілком влучно дорікнути, що люди, яких йому спускають згори, саботують реформи і заважають йому боротися з корупцією. І його вимоги поставити у керма регіону своїх людей будуть цілком виправдані. Тож у Гії Лорткіпанідзе, який очолює обласну міліцію, є шанс віддати одеській главк своїй людині. Тим паче, що головний міліціонер Одещини вже неодноразово скаржився на саботаж з боку підлеглих.

"З моменту приходу на посаду начальника обласної міліції, я щоразу переконуюся в байдужому ставленні співробітників правоохоронних органів до проблем населення. У більшості звернень я чую скарги людей на роботу співробітників слідства, на байдужість по відношенню до їхніх запитань, а так само величезне невдоволення викликає проблема корупції. Справи, які затягуються на роки, не мають ніякої відповіді, хоча деякі можна вирішити відразу", - нарікав Лорткіпанідзе на початку серпня. Але тоді йому так і не вдалося поставити на ключові посади своїх людей. Тепер у Саакашвілі з'явився цілком реальний шанс поламати систему, яку йому нав'язали. Тож хід за одеський губернатором.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.