ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Затримано терориста-невдаху, який організовував теракти в Одесі

Одеські активісти організації "Оберіг" оприлюднили інформацію про організатора терактів у місті
Depo.
6 липня 2015 13:27
ФОТО: depo.ua
Затримано терориста-невдаху, який організовував теракти в Одесі
Затримано терориста-невдаху, який організовував теракти в Одесі

Про це патріоти повідомили на офіційній сторінці організації у "Фейсбук", пише Одеса.depo.ua.

Знайомтеся - Руслан Долгошия. Творець терористичної групи "Одеське підпілля". Активіст Куликове поля, колишній працівник МВС (слідчий відділ), проходив спец підготовку, імперец, член "Православного козацтва" володіє високим IQ.

У серпні 2013 (задовго до Майдану) року отримав завдання створити і навчити диверсійну групу підготовлену до захоплення будівель, терактів, військовим діям. Останнім часом координувався з "ПМР".

Під особливу увагу "Оберіг" потрапив рік тому.

Руслан активно брав участі у всіх "гарячих" Днями Одеси 2014 року. Але ніколи не виходив на перший план. Його роль - сірий кардинал. Високий рівень конспірації. Ніяких прямих розмов. За собою завжди посилав контр спостереження.

Чвалаючи ідеєю створення "Новоросії", Долгошеєв витрачав весь свій час виключно на "боротьбу з режимом".

Зневірившись після провалу захоплення Одеси 4.03.14 і 2.05.14, відсидів деякий час на дні, перейшов до планування та реалізації вибухів. Хоча, варто відзначити, що і до цього його дії були радикальними. Ряд підпалів машин взимку 2014 року - справа рук його команди.

На його рахунку велика кількість терактів в Одесі та Одеській області. Але, "легке" ставлення одеситів до вибухів, його виводило з себе. Тому, погодивши з координаторами, наступні теракти повинні були стати більш потужними і з наявністю жертв. Географію терактів вони вирішили розширити і на територію Миколаєва.

Наступний вибух повинен був відрізати транспортне сполучення між Одесою і Миколаєвом. Для цього була підготовлена і транспортовано бомба високої потужності.

Активісти "Оберігу" заявили, що Долгошия був затриманий 05 липня.

Відкритим залишається тільки одне питання стосовно так заваного "новороса" Долгошиї - правдивість інформації про високий рівень його IQ.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.