ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Затоку підкорює найатмосферніший фестиваль літа "Джаз Коктебель - 2015"

Музична подія відбуватиметься з 23 по 30 серпня
Depo.
4 серпня 2015 15:59
ФОТО: depo.ua
Затоку підкорює найатмосферніший фестиваль літа "Джаз Коктебель - 2015"
Затоку підкорює найатмосферніший фестиваль літа "Джаз Коктебель - 2015"

Одне з найкрасивіших місць Одеської області - курортна зона Затоки скликає всіх любителів мистецтва та музики на грандіозну подію - фестиваль "Джаз Коктебель - 2015", повідомляє Depo.Одеса.

Затоку підкорює найатмосферніший фестиваль літа "Джаз Коктебель - 2015" - фото 1

На відвідувачів цієї події чекають незабутні світанки, кінопокази, майстер-класи та неймовірна музика від кращих українських музикантів. Для проведення цього фестивалю було організовано спеціальну територіальну зону - Koktebel Creative Village, де і будуть відбуватися всі виступи. 

Щодо артистів, які виступатимуть у рамках фестивалю, досі не відомий повний список, та серед них точно будуть: кабаре-бенд «Серебряная свадьба», Каша Сальцова і група «Крихітка», швейцарці Undiscovered Soul, американський проект Paris Monster, український музикант, вокаліст и саунд-продюсер Cepasa, єдині молоді артисти в стилі Odessa Gangsta Folk Фелікс Шиндер и «Деньги вперед», український проект «МАЧЕТЕ/ТОКИО» и найгучніший та яскравий реюніон року - група 5′Nizza.

Затоку підкорює найатмосферніший фестиваль літа "Джаз Коктебель - 2015" - фото 2

Також в рамках цієї події пройде третій фестиваль сучасного мистецтва ARTISHOCK, де будуть представлені різноманітні проекти та об'єкти архітектури, літератури, кіно, фотографії, скульптури тощо. 

Ціна абоніменту на 8 днів складає 650 гривень. Одеситам радять не пропустити цю дивовижну подію.

Ще більше музичних новин та культурних подій можна знайти на Depo.Одеса.