ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заступник Саакашвілі Марушевська "відбила" вантаж від фінансової міліції з Києва

Фінансова міліція з Києва проявила свавілля на митниці в Одесі
Depo.
28 вересня 2015 12:19
ФОТО: depo.ua
Заступник Саакашвілі Марушевська "відбила" вантаж від фінансової міліції з Києва
Заступник Саакашвілі Марушевська "відбила" вантаж від фінансової міліції з Києва

На своїй сторінці у "Фейсбуці" губернатор Одещини Михайло Саакашвілі опублікував запис про "наїзд" фінансової міліції з Киева на вантаж недавно сформованої фірми "Вернон", пише Depo.Одеса.

До заступника губернатора Одеської області звернувся керівник компанії "Вернон" і попросив допомогти врятувати свій вантаж від свавілля, що коїться на митниці. Імпортер на Одеській митниці (Євротермінал) боровся з чиновниками київської фінансової міліції протягом 30 годин. Компанія змушена була тричі потрапити під огляд, тричі заплатити за вивантаження, за простій автомобіля і за простій на терміналі - і все завдяки тому, що імпортер тільки лише почав оформлятися на Одеській митниці. Адже фінансовій міліції було все одно, що вантаж на митниці потрапив в зелений коридор (тобто не підлягає додатковому контролю) і пройшов митне оформлення. 

У цьому беззаконні безпосередню участь брав слідчий Фінансової Міліції Головієнко, присланий з Києва. 

Компанія "Вернон" проіснувала всього 10 днів, тому, на щастя, ще не змогла підлаштуватися під порядки, нав'язані корумпованими шкідниками. За цю протидію компанія потрапила під прес і свавілля. Головієнко, впевнений у безкарності, затримав вантаж компанії і почав виконувати свою місію, заради якої він і відвідав Одеську митницю.

Як тільки заступник голови Одеської обласної адміністрації, Юлія Марушевська, приїхала на місце, Головієнко, посилаючись на своє керівництво, втік з митниці. Вантаж відразу ж звільнили і відпустили.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.