ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заступник прокурора Одещини має відповісти за все скоєне, - Саакашвілі

Саакашвілі побував на засіданні Ради економічного розвитку регіону
Depo.
6 серпня 2015 11:04
ФОТО: depo.ua
Заступник прокурора Одещини має відповісти за все скоєне, - Саакашвілі
Заступник прокурора Одещини має відповісти за все скоєне, - Саакашвілі

Так прокоментував на своїй сторінці у "Фейсбуці" засідання Ради економічного розвитку губернатор Одещини Михеїл Саакашвілі, пише Depo.Одеса.

"Відбулося перше засідання Ради економічного розвитку, першого такого експериментального регіонального органу в Україні і вже є перші результати: вирішили конфлікт між ДФС та зернотрейдерами та, до задоволення обох сторін, три підприємства Одещини, у тому числі Ізмаїльський завод соняшникової олії, який я відвідав минулого тижня, отримає десятки мільйонів ПДВ. Відбулося безпрецедентне для України - прокуратура відкликала позов з останньої стадії оскарження (касації), закінчивши таким чином дворічну судову тяганину проти інвесторів - забудовників великого торгівельного центру.

Я радий за всі підприємства, інвесторів, питання яких ми вирішили, головне зараз змінити систему таким чином, щоб ці абсурдні випадки більше не траплялися.
Заступника прокурора області на прізвище Немой, який подав злочинний позов, за допомогою якого було зупинено майже 100-мілльйонні інвестиції, - необхідно притягнути до відповідальності.

Нехай пан Немой заговорить та розповість хто його підмовив і за скільки вони вбили 1100 робочих місць Одесі", - сказав Саакашвілі.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.