ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Яценюка дорікнули Саакашвілі за перевантажені дороги Одещини

Без участі губернаторів не вдасться прибрати перевантаження доріг
Depo.
24 вересня 2015 17:43
ФОТО: depo.ua
У Яценюка дорікнули Саакашвілі за перевантажені дороги Одещини
У Яценюка дорікнули Саакашвілі за перевантажені дороги Одещини

Перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер дорікнув губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі за саботаж боротьби з перевантаженими автомобілями дороги регіону, пише Depo.Одеса з посиланням на "РБК-Україна".

За словами Володимира Шульмейстера, без участі губернаторів не вдасться прибрати з доріг перевантажені автомобілі.

"До тих пір, поки у нас не запрацюють губернатори, які будуть жорстко карати перевезення переобтяженого автомобільного транспорту, нічого не станеться. Є ряд областей, в яких губернатори жорстко це контролюють - в літній час вдень не їздять. Там за цим жорсткий контроль", - сказав Шульмейстер.

При цьому він зазначив, що Одеська область не займається контролем перевантаження автомобілів.

"Одеська область, дуже просимо підключитися до того, щоб жорстко контролювати. Поки до цього, якщо я вірно розумію, не дійшла", - підкреслив Володимир Шульмейстер.

Як приклад активної роботи губернатора, який реально дбає про збереження доріг в регіоні, він навів у приклад Миколаївську область, де автоперевізники блокують роботу вагових комплексів.

"Є губернатори, які намагаються це робити. Ми бачили, чим це може закінчуватися, якщо проти них борються великі компанії, у тому числі зернові. Я маю на увазі Миколаївську область", - уточнив заступник міністра інфраструктури.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.