ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За ухилення від несення строкової служби мобілізовані потрапили за грати

Призовників, що відмовляться нести службу чекає строк в тюрмі
Depo.
24 липня 2015 14:57
ФОТО: depo.ua
За ухилення від несення строкової служби мобілізовані потрапили за грати
За ухилення від несення строкової служби мобілізовані потрапили за грати

Військова прокуратура Південного регіону України відстояла в апеляційному суді Одеської області свою позицію щодо покарання двох військовослужбовців однієї з військових частин в Одеській, які ухилялися від несення обов'язків військової служби, пише Одеса.depo.ua з посиланням на прес-службу наглядового військового відомства Військової прокуратури Південного регіону України.

Дослідивши матеріали справи, суд погодився з позицією прокурора і своєю постановою скасував вирок суду першої інстанції, яким солдату М. за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 409 КК України, було призначено мінімальне покарання - два роки позбавлення волі - із звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном один рік.

Зараз прийнятий новий вирок, яким зазначеному військовослужбовцю призначено реальне покарання у вигляді двох років позбавлення волі.

Аналогічне рішення - два роки позбавлення волі - суд прийняв і щодо солдата Б., засудженого за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 409 КК України, на два роки позбавлення волі з випробувальним терміном один рік.

Обидва військовослужбовця після проголошення вироку взяті під варту в залі суду.
Зазначені солдати, покликані з мобілізації до однієї з військових частин Одещини, відкрито відмовилися від несення обов'язків військової служби і більше семи місяців її не виконували. Все це відбувалося в той час, коли їх підрозділ виконував завдання в зоні проведення АТО.

Більше новин Одещини читайте на Одеса.depo.ua.