ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За Трасою здоров'я стежитимуть понад 90 відеокамер

Камери підключать до муніципальної системи відеоспостереження та відеоаналітики "Безпечне місто"

Depo.
13 червня 2018 14:23
ФОТО: depo.ua

На Трасі здоров'я планують встановити 92 відеокамери. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської міськради.

Попередній проект склала коммунальна установа "Центр інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики міста Одеси (077)" спільно з департаментом муніципальної безпеки. З камер, що планують встановити на Трасі здоров'я, буде 81 оглядова камера, через які спостерігатимуть за заленими зонами, спусками до пляжів і вуличною мережою міста. Окрім того, ще встановлять 10 відеокамер з функцією розпізнавання номерних знаків транспортних засобів (в'їзна арка "Ланжерон", виїзд на паркування по вул. Генуезької, виїзди з провулків Азарова і Шампанського), а також одну роботизовану камеру для забезпечення контролю за пересуванням людей і транспорту по території, прилеглій до будівлі дельфінарію.

"Система дозволяє цілодобово в автоматичному режимі фіксувати правопорушення, розпізнавати обличчя і автономери, а також по фотографіях визначати місця недавньої відеофіксації розшукуваного об'єкта", - стверджують в мерії.

Орієнтовна вартість проекту становить 4 млн грн, у тому числі вартість обладнання та монтажних робіт. На даний момент ведуться роботи з підготовки пакету документів для проведення тендеру.

Depo.Одеса писав, що на Трасі здоров'я планують відремонтувати спортивні майданчики.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook