З будівлі управління "Одеської залізниці" врятували перелякане кошеня (ФОТО)

Кошеня залізло на карниз другого поверху та з самого ранку нявкало, бо боялося злізти

Сьогодні, 11 липня, з карнизу другого поверху будівлі управління регіональної філії "Одеська залізниця" врятували кошеня. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на медыа-центр "Магістраль".

Нявкання кошеняти розривало серце працівникам управління з самого ранку, але помітити чорно-білого пухнастика було складно: він ховався між декоративними колонами фасаду будівлі. Дістати тварину власними силами було неможливо, тому працівники управління викликали рятувальників.

Троє співробітників одеського управління ДСНС понад півгодини намагалися дістатися кошеня, але спритне і перелякане звірятко тікало по небезпечним виступам будівлі. Довелося знімати москітно-захисні сітки з вікон в деяких кабінетах, а одному з рятувальників спускатися на сам карниз. Перелякане такою увагою та безвихідністю, кошеня врешті-решт забилося у куточок між стіною і кондиціонером на фасаді. В цей час за допомогою дробини вдалося дістатися пухнастика. Опираючись, кошеня розідрало у кров руки свого рятівника.

"Щодня ми рятуємо до десятка котів з дерев чи високих споруд, а вечорами дістаємо з підвалів собак, які переховуються там від спеки", - розповіли співробітники ДСНС.
В одного з перехожих був корм для свого домашнього улюбленця, яким він поділився з винуватцем переполоху, а залізничники винесли свіжої води. Поки кошеня відходить від стресу, люди гадають, як саме воно потрапило на той карниз.

Нагадаємо, раніше рятувальник зняли з дерева кота, що боявся злізти вниз.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса