UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Юний одесит отримав п'ять нагород на міжнародному конкурсі у Лондоні

Віталій Непомнящий став призером одразу в п'яти номінаціях, що в історії конкурсу відбулося вперше

Юний одесит отримав п'ять нагород на між…

На початку березня у Лондоні проходив щорічний міжнародний фестиваль-конкурс виконавської майстерності "Stars of the Albion", в якому взяв участь юний талановитий одесит Віталій Непомнящий, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу одеської мерії.

У конкурсній програмі взяли участь представники 24 країн світу: Великобританії, Франції, США, Канади, України, Ізраїлю, Португалії, Італії, Іспанії, Мальти, Білорусі, Росії, Німеччини, Філіппін, Китаю, Індії, Кіпру, Болгарії, Латвії, Вірменії, Бангладеш, Грузії, Саудівської Аравії і Гани. До складу журі були запрошені відомі артисти, музиканти, діячі культури і освіти з 12 країн.

Віталій Непомнящий - вихованець Одеського міського Палацу дитячої та юнацької творчості, Одеської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім. професора П. С. Столярського, Дитячої музичної школи №1, студії "Nikomo tap studio", театру одеської пісні "Фанконі" і літературно-артистичної школи "Литаврія".

Талановитий одесит представив яскравий виступ, продемонструвавши високий професіоналізм і виконавську майстерність.

На церемонії нагородження та гала-концерті переможців VI міжнародного фестивалю-конкурсу виконавської майстерності "Зірки Альбіону. Гран-прі-2019" юному одеситу вручили такі нагороди:
- Золотий кубок і грошовий приз у категорії "Instrumental playing (solo for Guitar)";
- Золотий кубок і грошовий приз у категорії "Contemporary Singing (solo vocal)";
- Золотий кубок і грошовий приз у категорії "Dance";
- Срібний кубок в категорії "Instrumental playing (solo for piano)";
- Золотий кубок і грошовий приз у категорії "Maslenitsa".

Крім того, Віталій отримав запрошення на конкурси у Білорусь і Болгарію, а також літній табір для обдарованих дітей в Англії.

Раніше Віталій уже неодноразово перемагав на конкурсах і фестивалях муніципального, регіонального та міжнародного рівнів. Брав активну участь у багатьох культурних подіях міста. У 2018 році став лауреатом у першому Всеукраїнському рейтингу "ТОП-100 Діти України" в номінації "ТОП-100 Діти: Медіа та моделінг", нагороджений дипломами управління культури Одеської облдержадміністрації за активну участь у фестивальному русі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook