Юнак на Одещині підпалив квестовий автобус
Подія сталась вчора ввечері на Соборній площі
- Одеса
-
23 липня 2024 16:48

Про це інформують у поліції, пише Depo.Одеса.
Поліціянти встановили, що йдучи повз автобус, призначений для дитячих квестів, 27-річний зловмисник силою відкрив двері авто та зайшов до салону, де запальничкою підпалив сидіння та оббивку стін, через що відбулось загоряння. Під час огляду місця події копи вилучили речі, що підтверджують протиправність дій зловмисника. Вказані речові докази скерували на експертизу.
Суму завданих збитків власниці квестового транспорту буде встановлено в ході слідства за результатами призначених в рамках кримінального провадження експертиз.
"Зібравши достатню кількість доказів, ми повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст.194 Кримінального кодексу України, тобто в умисному пошкодженні чужого майна шляхом підпалу. Згідно із чинним законодавством його протиправні дії караються позбавленням волі на строк до десяти років. Під час затримання зловмисник поводився неадекватно, мав явні ознаки наркотичного сп’яніння, тому був доставлений до медичного закладу для проходження освідування. Враховуючи це, в рамках кримінального провадження призначено ще одну експертизу на предмет визначення його наркотичного сп’яніння. Нині вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Приморської окружної прокуратури міста Одеси", - повідомив начальник відділення поліції №1 Одеського районного управління поліції №1 підполковник поліції Володимир Чернухін.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:22На Одещині викрили спробу підкупу прикордонника (ФОТО) ФОТО
- 18:09Інклюзивний пляж в місті буде відкритий, якщо конфлікт не вирішиться, то ми допоможемо, - голова Одеської ОВА Кіпер
- 19:01Криптовалютне кредитування – що це і як працює? Актуально
- 09:32В прокуратурі показали наслідки атаки по Одещині та оприлюднили деталі ФОТО
- 08:14Одещина вночі зазнала дронової атаки. Є жертва
- 19:18На Куликовому полі в Одесі озброєний чоловік напав на копів ФОТО
- 18:44"Труханова скоро винесуть з мерії", - одеський бізнесмен Дегас про конфлікт навколо інклюзивного пляжу
- 15:10"Шахед" вночі зруйнував відділення "Нової пошти" в Одесі
- 09:56В прокуратурі показали наслідки нічної атаки в Одесі (ФОТО) ФОТО
- 08:44На Одещині ворог вдарив по залізничній інфраструктурі
- 08:19Масштабна атака по Одесі: Є загиблі й постраждалі
- 12:53Вивозила ухилянтів на власному авто: Судитимуть поліцейську з Одеси
- 11:46На Одещині бійці військової частини отримували бойові виплати під час того, як ремонтували командирові квартиру
- 23:22На Одещині жінка найняла кілера для вбивства брата
- 18:05 Частину працівників ТЦК мобілізують на фронт, - Генштаб
- 10:40Працівник ТЦК з Одещини за гроші змінював дані в системі "Оберіг", – ДБР
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 11:28 росіяни вночі запустили майже півтори сотні дронів: більшість знешкодила ППО
- 20:31Першу підземну школу відкрили на Одещині