ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як і за скільки можна екстремально розважитися в Одесі

Екстримальний відпочинок одесити полюбляють, особливо навесні
Depo.
16 квітня 2016 13:00
ФОТО: depo.ua
Як і за скільки можна екстремально розважитися в Одесі
Як і за скільки можна екстремально розважитися в Одесі

З приходом весни в Одесі оживає не тільки природа, а й містяни. Серед безлічі розваг, якими себе займають одесити, одне з перших місць посідають екстремальні -- ну або умовно екстремальні спортивні заходи.

Кореспонденти Depo.Одеса зацікавилися тим, як жителі міста проводять вільний час та які екстремальні розваги полюбляють. Виявилося, останніх в Одесі чимало.
Ось перелік основних та найпопулярніших розваг, що доступні кожному:

1. Дюльфер - швидкісний спуск по мотузці на крутих і стрімких стінах. Дюльфером називається один з перших щодо безпеки способів спуску, запропонований і введений в практику на початку XX століття німецьким альпіністом Гансом Дюльфером. Вартість коливається від 220 – 300 гривень (як правило, це 2-4 спуски з 32-х метрової будівлі).

2. Стрільба з лука. Як правило, заняття продовжується близько години. Особливої презентації даний вид стрільби не потребує. Під час заняття легко позбутися негативу та поганого настрою. Вартість стартує від 230 гривень.

3. Слеклайн - різновид канатної ходи, коли канат вільно закріплений і відхиляється від прямої лінії не тільки вниз, але і в обидві сторони. Щоб спробувати себе у ролі канатоходця, треба буде заплатити близько 250 гривень.

4. Картинг. Всі екстремали можуть отримати потрібну їм частку адреналіну, зустрівшись обличчям до обличчя зі швидкістю на картингу. Вартість 10 хвилин катання – від 260 гривень.

5. Скелелазіння – для тих, хто хоче випробувати сили перед подорожжю у гори чи просто хоче розім’яти м’язи. Щоб розвинути корисні навички, потрібно буде добре попрацювати. Година навчання коштуватиме близько 280-300 гривень.

6. Роул джампінг - напрямок екстремальної активності, що полягає в стрибку і подальшому вільному падінні (польоті вниз) з висоти з закріпленим на ногах канатом.  Відчути себе на вершині екстриму можна за ціною в 450-500 гривень за стрибок.

7. Віндсерфінг – одне з найпопулярніших та найулюбленіших екстремальних розваг в Одесі. 2 години насолоди морською стихією коштуватимуть мінімум 650 гривень.

8. Вейкбординг - водний екстремальний вид спорту і відпочинку, який являє собою комбінацію водних лиж, сноуборду, скейту і серфінгу. Навчитися цьому заняттю зможе кожен охочий, за годину освоївши основні необхідні навички. Коштувати таке задоволення буде не менше 750 гривень.

9. Кайтсерфінг - відчуття швидкості, енергії та адреналіну. Катання по хвилях, гонки на божевільній швидкості і, звичайно, польоти – все це доступне одеситам та гостям міста за плату від 900 гривень за годину-півтори.

10. Дайвинг. Навчитися підводному зануренню в Одесі – також не проблема. Вартість знайомства з підводним світом – від 1000 гривень за урок.

11. Стрибки з парашутом – заняття, яке стало невід’ємною частиною життя багатьох одеситів-екстремалів. Познайомитися з цим неймовірним видом спорту можна, стрибнувши з парашутом у тандемі. Вартість такого стрибка починаються від 1500 гривень.

12. Політ на літаку Аеропракт-22 – випробування для тих, хто зовсім не боїться висоти. Якщо хочеться романтики та драйву – політ у небо не замінить ніщо. Така розвага коштуватиме не менше 1300-1500 гривень за 10-15 хвилин польоту.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса