Як виглядають новорічні ялинки Одещини (ФОТО)

Щороку майже у кожному місті Одеської області в один день відкривають головні ялинки, цей рік не став виключенням

Від 19 грудня запалилися яскравими вогниками новорічні ялинки в Одесі та інших куточках області. Одесити мають змогу прийти та прогулятися біля головної ялинки міста, а ось як виглядають ялинки в інших населених пунктах регіону, мало хто бачив. Depo.Одеса склав добірку новорічних дерев, що прикрашають головні площі та вулиці райцентрів Одещини.

Новорічну ялинку у райцентрі Ананьївського району встановили у парку Молодіжний. На новорічні свята тут відбудуться різноманітні заходи: вночі жителів райцентру привітає керівництво району, а 1 січня увечері відбудуться народні гуляння.

Фото: Facebook/Володимир Седов

На відміну від багатьох населених пунктів області, головну ялинку Арциза відкрили тільки напередодні Нового року - 28 грудня. Її встановили на центральній площі міста, а точніше сказати, нарядили живе дерево, яке росте у центрі Арцизу.

Фото: Facebook/Алла Чернишова

Яскравими вогнями засяяла й новорічна ялинка у Балті. Урочисте відкриття у центрі міста головної красуні відбулося 26 грудня.

Фото: baltalife.org

У Березівці вперше вирішили придбати штучну ялинку висотою 7 метрів. Її встановили у центрі міста та вбрали у яскраве вбрання.

Фото: Facebook/Валерій Григораш

Головну ялинку у Білгород-Дністровському запалили біля будівлі міської ради на День Святого Миколая.

Фото: Білгород-Дністровська міськрада

Також новорічними вогниками цього дня засяяла ялинка у Біляївці, окрім того тут встановили сяюче святкове містечко. Казкову красуню встановили перед будівлею районного Будинку культури.

Фото: Біляївська міськрада

У Болграді новорічну ялику встановили на центральній площі міста. Тут вирішили не використовувати живі дерева, а вбрали у святкове вбрання штучну красуню.

Фото: Болградська РДА

У смт Велика Михайлівка на центральній площі міста на новорічній ялинці запалили святкові вогні 19 грудня. Окрім лісової красуні площу прикрасило казкове містечко та резиденція Святого Миколая.

Фото: Facebokk/Великомихайлівська ОТГ, Великомихайлівська райрада

На площі Перемоги встановили новорічну ялинку в Ізмаїлі. А щоб створити ще більш святковий настрій містянам, прикрасили яскравим вбранням і дерева, які ростуть неподалік та встановили сяючі фігури тварин, а також великі кулі.

Фото: Facebook/Андрій Абрамченко

А головну ялинку Кілії запалили напередодні Дня Святого Миколая - 18 грудня. Навколо неї встановили торгові палатки, прикрашені святковою ілюмінацією та фігури, що світяться.

Фото: Facebook/Вікторія Зацарінна

Котрий рік Доброслав, який є центром Лиманського району, дивує не скільки своєю головною ялинкою, скільки різноманітними рекордами. Цьогоріч їх тут встановили аж п'ять. Щодо ялинки, то окрім головної на площі міста встановили новорічну красуню із компакт-дисків та ціле казкове містечко із фігур, що світяться.

Фото: Facebook/Людмила Прокопечко

Головну ялинку Подільська запалили на Привокзальній площі міста ще на День Святого Миколая.

Фото: Подільська міська рада

Живу лісову красуню прикрасили до свята у Рені, а 19 грудня на ній урочисто запалили вогники та влаштували справжнє свято.

Фото: Обласний центр національних культур в Ренійському районі

Головну ялинку Татарбунар встановили на центральній площі міста.

Фото: Татарбунарська РДА

Головну ялинку Чорноморська традиційно запалили біля ПС "Юність". А поруч із будівлею виконкому влаштували новорічну фотозону, прикрашену ілюмінацією.

Фото: Facebook/Валерій Хмельнюк

Фото на головній: Одеська мерія

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #Новий рік