ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як планується передвиборча кампанія мера Одеси

В чому полягає сутність передвиборчої компанії Труханова
Depo.
15 липня 2015 17:46
ФОТО: depo.ua
Як планується передвиборча кампанія мера Одеси
Як планується передвиборча кампанія мера Одеси

"Мер Одеси Геннадій Труханов почав підготовку до передвиборчої компанії. І так як у нього немає діючого електорату, вирішив розставляти по місту своїх людей навіть якщо вони принесуть Одесі збитки", - вважає співробітниця фірми "Ренесанс" Наталія Рижова, пише Одеса.depo.ua.

Співробітники компанії «Ренесанс» вийшли до одеської мерії з вимогою припинити насильницьке усунення їх від роботи і дочекатися рішення суду. "Ренесанс" судиться з одеською мерією так, як за законом має пріоритетне право на обслуговування одеситів.
Інакше не можливо пояснити те, що чиновники одеської мерії ліквідують єдину в місті, не маючу заборгованостей приватну компанію "Ренесанс", яка займається прибиранням центральних вулиць Одеси.

 

Компанія «Ренесанс» працює в Одесі з 1994 року і використовує в роботі американські технології з прибирання вулиць. Компанія виграла за конкурсом право обслуговувати вулиці Одеси: Садова, Коблевська, Дворянська, Преображенська, Софіївська, Щепкіна, Князівська, Пастера. Жителі цих вулиць можуть опинитися в сміттєвому кошмарі через те, що одеська мерія змушує прибирати їх вулиці голодних двірників, які по півроку не одержують зарплату.

Більше новин Одещини читайте на Одеса.depo.ua.