ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Крук водив за ніс українців до приходу Саакашвілі

Відразу після вступу на посаду Крук "перейнявся" станом перевалки через ряд причалів
Depo.
3 листопада 2015 09:21
ФОТО: depo.ua
Як Крук водив за ніс українців до приходу Саакашвілі
Як Крук водив за ніс українців до приходу Саакашвілі

Колишній начальник ДП «ІМТП» Юрій Крук незаконно підписав низку договорів з ТОВ "Транс-сервіс", яке входить в бізнес-орбіту його сім'ї, пише Depo.Одеса з посиланням на "368.media".

Відразу після вступу на посаду Крук "перейнявся" станом перевалки через ряд причалів, створивши робочу групу щодо виправлення ситуації. Ось тут то і з'явилася фірма "Транс-Сервіс".

Згідно з даними програми "Державно-приватного партнерства ДП "ІМТП" і ТОВ "Транс-Сервіс", компанія з невеликим установчим капіталом у 28 тис. гривень вже 20 років працює на зерновому ринку Одещини, володіє двома лінійними елеваторами і реалізує продукцію на експорт. Фірма нібито мала 60 автомобілів і давала роботу трьом сотням робітникам.

Проте в реальності ТОВ "Транс-Сервіс" було створено лише в 1998 році і в 2013 році підприємству виповнилося тільки 15 років. Крім того, фірма так і не надала інформацію щодо кількості "експортованого зерна" і місцерозташування своїх "елеваторів". Однак це начальника порту Крука і його підлеглих нітрохи не здивувало. Протягом двох останніх років вони взагалі цим не цікавилися. Більше того, керівництво порту оперативно підписало з фірмою десятки договорів на здійснення економічної діяльності на критому складі №8 у тилу причалу №12. Таким чином, робочу групу створили для відводу очей і дотримання формальностей.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.