ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ківалов з переляку "кинув" Саакашвілі. Тепер хід за Сакварелідзе

Заява Ківалова про вихід з мерських перегонів поламала щільно сплановану партію Саакашвілі
Depo.
15 жовтня 2015 19:50
ФОТО: depo.ua
Ківалов з переляку "кинув" Саакашвілі. Тепер хід за Сакварелідзе
Ківалов з переляку "кинув" Саакашвілі. Тепер хід за Сакварелідзе

Самоусунення Ківалова напередодні виборів може серйозно вдарити по позиціям Саші Боровика.  Ківалов мав стати головним "пожирачем" рейтингу чинного мера Геннадія Труханова, у якого є всі шанси зайняти це крісло вдруге. Однак не судилося - завадила граната. Після вибуху у власному дворі, Сергій Васильович вийшов на прес-конференцію та голосно заявив, що на вибори не піде.

Подейкують головний "підрахуй" дійсно злякався людей дніпропетровського олігарха Ігоря Коломойського, з яким, за нашими даними, Труханов уклав ситуативний союз. Втім, не виключено, що така партія цілком влаштовує Банкову, яка теж має опосередкований влив на Труханова. Єдиний, кого така комбінація не влаштовує - це Михайло Саакашвілі.

Участь Ківалова у виборах могла вирішити найголовнішу задачу Саакашвілі - протягнути Боровика у другий тур. По-перше, гаряча битва Ківалова і Труханова за колишній біло-блакитний електорат допомогла б Боровику сколотити собі максимальну підтримку на залишках знищеного рейтингу колишніх союзників. По-друге, травневі вибори показали, що Труханов переміг Гурвіца через хронічну втому одеситів від останнього, але, тим не менш, Геннадій Леонідович так само має величезний антирейнг. Тому нове обличчя в демократичному таборі може мобілізувати "антитруханівський" протестний електорат. До того ж багато прихильників "руського міра" останнім часом звинувачують Труханова у залицянні до патріотів України, і це теж може зіграти з ним злий жарт.

Загалом, Ківалов міг відтяпати левову долю голосів у Труханова. Але тепер, навіть попри те, що його прізвище залишиться у бюлетені (він зробив свою заяву 10 жовтня, тобто вже після закінчення термінів, відпущених законодавцем для відкликання кандидатами своїх кандидатур ), виборець навряд чи буде голосувати за аутсайдера, який сам не хоче боротися за місто. І в його "актив", так потрібний Саакашвілі, впаде  до 2-3%. І тепер  у Труханова навіть є шанси перемогти в першому турі, враховуючи те, що Боровик ділитиме виборця з деморатичного табору з Едуардом Гурвіцем.

Щож, наступний хід за Саакашвілі. Він вже недвозначно нагадав Ківалову про його кримінальні справи, а також звинуватив його в інсинуації вибуху.

"Ківалов зняв кандидатуру не з доброї волі і не через поставлений найімовірніше ним самим вибух, а через реальні кримінальні справи за фальсифікації, які проти його групи підготувала прокуратура області. Про дії прокуратури він був добре обізнаний від  його інформаторів, які ще залишилися в прокуратурі і завжди заздалегідь зливають йому всі подробиці. Те що він зняв кандидатуру, ще більш переконує мене, що ці справи треба ще швидше доводити до кінця", - сказав Саакашвілі.

Тепер чекатимемо на вихід Сакварелідзе.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.