ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком

До групи переселенців, виселених із санаторія "Куяльник", які тепер живуть у покинутій будівлі спецшколи під Одесою, завітали волонтери з організації "10 квітня".
Depo.
9 січня 2017 11:05
ФОТО: depo.ua
Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком
Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком

Переселенців, які кілька місяців тому оселилися у покинутій будівлі спецшколи у селі Фонтанка під Одесою, прийшли привітати волонтери місцевої організації "10 квітня".

Вони вручили дітям пакети із солодкими подарунками.

За словами переселенців, це вже не перша група волонтерів, які цього року прийшли привітати дітей, які живуть у сквоті, створивши для них невеличке свято.

Нагадаємо, журналісти depo.ua нещодавно писали про сквот (так називають осередок у самозахопленій будівлі) у селі Фонтанка, в якому оселилися вигнані з одеського санаторія "Куяльник" родини, в яких є люди з обмеженими можливостями.

Вони оселилися у покинутій будівлі у жовтні 2016 року, але лише нещодавно їм дозволили провести до будівлі світло та організувати опалення.

Групою переселенців, які живуть у сквоті, уже чотири роки опікується громадська організація "Соціальна солідарність".

Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком - фото 1Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком - фото 2Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком - фото 3Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком - фото 4Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком - фото 5Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком - фото 6Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком - фото 7Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком - фото 8Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком - фото 9Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком - фото 10Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком - фото 11

Як дітей переселенців волонтери вітали з Новим роком - фото 12

Фото: Олександр Хоменко / depo.ua

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса