ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вулиці Одеси заполонили листівки з викриттям сепаратиста

В Одесі вулиці обклеїли листівками з викриттям організатора сепаратистських рухів
Depo.
24 липня 2015 16:21
ФОТО: depo.ua
Вулиці Одеси заполонили листівки з викриттям сепаратиста
Вулиці Одеси заполонили листівки з викриттям сепаратиста

В самих листівках, Соїн згадується, як організатор фейкові руху "Народна Рада Бессарабії". Саме з активізацією цього проекту були пов'язані і відновлення терористичної діяльності в Одесі і спроби проголосити подібний рух у Миколаєві, пише Одеса.depo.ua.

Інформації про "парламентарії" сепаратистського утворення "Придністров'я" виявилося достатньо. Всьому виною провал Соїна в Україні, зокрема в Одесі, де він, намагався зображати опозицію до нинішнього керівництва "ПМР" Євгену Шевчуку, і його втечу до Росії.

Сам Соїн при цьому є чинним співробітником ФСБ Російської Федерації. До інсценованого втечі з Тирасполя, очолював проросійську організацію "Прорив".
Щоб потрапити до Одеси і напрацювати зв'язки з політичними аферистами, Соїн в Тирасполі розіграв конфлікт з керівником місцевого відділення ФСБ - КДБ ПМР Антюфеева.

В Одесі Соїн познайомився з Артемом Бузилой здіймав бучу і Оленою Гліщінской, які нині заарештовані за сепаратизм.

Соїн контролюючи радий інформаційних ресурсів і груп у соціальних мережах за гроші з Кремля запустив проект "Народна Рада Бессарабії" і "Народна Рада Миколаєва". Саме за отримання грошей в рамках цього проекту була арештована Гліщінская і за організацію даного проекту на місці був заарештований Буян.

На даний момент відомо, що багато ті, кому були гарантовані величезні гонорари в рамках ескалації сепаратизму в Одесі - гроші так і не отримали.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.